На розгляд депутатів міської ради вчергове винесено питання про створення у Каневі муніципальної поліції.

Про це інформує «Kanos» із посилання на опубліковані проекти рішень до чергової сесії Канівської міської ради.

Зокрема, серед переліку питань порядку денного чергового засідання міської ради, значиться питання «Про затвердження Положення про відділ муніципальної поліції Канівської міської ради та створення відділу муніципальної поліції».

Згідно запропонованого проекту, на створений відділ муніципальної поліції планують покласти функції контролю за дотриманням екологічних та природоохоронних рішень та програм, порядку виконання земельних робіт, законності знесення зелених насаджень, вимог до вигляду фасадів, порядку встановлення малих архітектурних форм, недопущення самозахоплень земельних ділянок і дотримання правил благоустрою міста.

Окрім цього, на плечі муніципальної поліції ляже контроль за дотриманням правил вигулу собак,  перебування неповнолітніх у вечірній та нічний час у громадських місцях, порядку збору коштів за паркування автівок, вуличної торгівлі, дотримання заборони продажу неповнолітнім алкоголю та трав’яних сумішей для куріння, забезпечення тиші та заборони куріння у громадських місцях. Також працівники відділу будуть перевіряти стан доріг, вулиць міста та прибудинкових територій.

Утримувати відділ має за рахунок міського бюджету. Також відповідних працівників планують забезпечити автотранспортом, печаткою, спеціальними відзнаками та посвідченнями. Керівника даного структурного підрозділу буде призначати та звільняти з посади міський голова. 

Згідно проекту рішення, працівники відділу муніципальної поліції фіксуватимуть порушення законодавства юридичними та фізичними особами і матимуть можливість складати акти та протоколи про адміністративне порушення і направляти їх на розгляд адміністративної поліції.

Розташовувати відділ муніципальної поліції планують за адресою: вул. 206 Дивізії, 1.