Державною екологiчною iнспекцiєю Центрального округy 26-28 лютого 2020 року проведено планову перевiрку дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «Клуб Cиру» Канівська фiлiя.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Державної екологічної інспекції.

За результатами перевiрки виявлено, що ТОВ «Клуб Cиру» Канівська фiлiя здiйснює забiр води iз свердловин понад 300 кубiчних метрів на добу та користування дiлянкою надр (пiдземних вод) здiйснює без наявностi спецiального дозволу, що є порушенням вимог частини першої ст. 19 та ст. 23,56 Кодексу України про надра.

Розраховано збитки за забiр води iз свердловин без спецiального дозволу на користування надрами (пiдземнi води) на загальну суму 430, 865 тис. грн.

Зафiксовано також iншi численнi порушення вимог природоохоронного законодавства:
- вимоги передбаченi дозволом на викиди забрулнюючих речовин не виконуються в повному обсязi;
- порушення правил експлуатацiї установок очистки газу (ГОУ);
- порушення правил експлуатацiї водогосподарських споруд i пристроїв (замулення зливової каналiзацiї);
- користування дiлянкою надр (пiдземних вод) здiйснюється без наявностi спецiального дозволу.

За результатом перевiрки до адмiнiстративноi вiдповiдальностi притягнуто трьох вiдповiдальних посадових осiб за ст. ст. 47, 79 ч.2, 61 ч.2 КУпАП у виглядi штрафiв на загальну суму 1,802 тис. грн.. та надано припис на усунення виявлених порушень.

Матерiали перевiрки Канівської фiлiї ТОВ «Клуб Сиру» направленi до прокуратури Черкаської областi для розгляду та вжиття заходiв реагування.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині судитимуть сільського голову за розтрату бюджетних коштів.