Рішення «Про коригування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, що надаються КП «Управління ВКГ» було ухвалено в ході останнього засідання виконкому у п’ятницю, 14 жовтня.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення – вимушений захід. З 1 жовтня вартість постачання електричної енергії для КП «Управління ВКГ» зросла на 51,8%, відповідно до ціни, встановленої ПрАТ «НЕК Укренерго», який є постачальником «останньої надії». В діючому тарифі вартість 1 кВт/год складає 3,0833 грн. (без ПДВ), в розрахунковому – 4,6815 грн. (без ПДВ). Збільшення витрат на електроенергію у зв’язку з її здорожчанням фактично призвело до збитків на підприємстві, повідомили напередодні в адміністрації  КП «Управління ВКГ».

«Питання, щодо коригування тарифів на водовідведення та водопостачання розглядалося на спеціальній комісії. Наразі воно виноситься на виконком зв’язку зі збільшенням вартості електроенергії більше ніж на 51%. І це тільки одна складова підвищення тарифу», – пояснив головний спеціаліст відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Дмитро Балан.

Присутній на засіданні керуючий справами Володимир Святелик в свою чергу додав, що тариф коригується на два місяці.

«Це рішення ухвалюється на листопад та грудень цього року. У кінці року необхідно буде затвердити новий тариф, в якому врахувати всі складові для затвердження нових тарифів», – повідомив Володимир Святелик.

Таким чином з 1 листопада тариф на централізоване водопостачання збільшується на 4,20 грн, а централізоване водовідведення – на 1,50 грн. Тарифи по КП «Управління ВКГ» для наступних категорій споживачів в розмірах:

  • населення: централізоване водопостачання – 33,72  грн. за 1 м. куб., централізоване водовідведення – 22,98 грн. за 1 м. куб.;
  • бюджетні установи:централізоване водопостачання – 33,72 грн. за 1 м. куб., централізоване водовідведення – 22,98 грн. за 1 м. куб.;
  • інші споживачі: централізоване водопостачання – 37,08 грн. за 1 м. куб.,централізоване водовідведення – 27,66 грн. за 1 м. куб.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині судитимуть депутата, який намагався заволодіти грошовими коштами сільськогосподарських підприємств.