Цими вихідними у Каневі пройшов відкритий турнір з боксу під назвою «Кубок козацької слави імені Дмитра Байди Вишневецького», на урочисте відкриття якого завітав відомий у світі боксер, а нині міський голова Києва Віталій Кличко.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

«Колись я був маленький і ми дивилися бій Майка Тайсона, який нокаутував свого суперника і став наймолодшим чемпіоном в історії боксу. Я тоді сказав своїм друзям, що колись виросту, поб’ю його і заберу цей пояс. Вони не повірили мені і почали глузувати. Але вони не знали, що в мене дуже гарна пам'ять. Я став чемпіоном і зустрівся з цими друзями. І приніс в сумці чемпіонський пояс, яким володіли Тайсон і Мухаммед Алі. Друзі сказали, що і подумати не могли б, що хлопець з їхньої школи стане чемпіоном. Тому бажаю юним боксерам вірити в себе і ніколи не здаватися», – розповів в ході свого вітального слова Віталій Кличко.

Також боксер зауважив, що завітати на турнір до Канева планував і його брат - Володимир, однак наразі він зараз знаходиться в Гамбурзі, де підтримує українського боксера Олександра Хижняка у фіналі на чемпіонаті світу.

На ряду з відомим боксером, участьу  церемонії відкриття турніру також взяли голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець, міський голова Канева Ігор Ренькас, голова Канівської РДА Дмитро Шелест, а також ряд інших депутатів, чиновників обласного, міського та районного рівнів.

Нижче, пропонуємо до вашої уваги детальний фоторепортаж із церемонії відкриття турніру та безпосередньо змагань.

 

Фото – Володимир Олексюк