Під час останнього засідання виконкому, що відбулося 20 березня члени виконавчого комітету мали розглянути питання щодо затвердження документів, якими буде регламентовано виділення одноразової грошової допомоги канівським військовим.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Однак міський голова Ігор Ренькас зняв відповідний проєкт рішення з порядку денного та доручив доопрацювати механізм надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям.

«Задля уникнення маніпуляцій, наголошую, що проєкт рішення знято лише для доопрацювання Порядку надання одноразової грошової допомоги. Тому це питання має вирішитися у найближчий час. Доручив профільним структурам врахувати усі можливі правки та удосконалити механізм надання грошової допомоги. До цього процесу можуть долучитися і представники громадськості. Сподіваюся на конструктивну та злагоджену співпрацю», - коментує Ігор Ренькас.

Однак членкиня виконавчого комітету Канівської міської ради Альона Хоменко вчора опублікувала допис, у якому висловила своє бачення ситуації, яка склалася із виділенням коштів для військових.

«Допомога військовим Канівської громади – призупинена одноосібно.

Шановна громадо, сьогодні 20.03 відбулося засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, членкинею якого я являюся.

В порядку денному засідання було представлено до розгляду положення про надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям нашої громади. Це положення розроблено на підставі прийнятої програми підтримки ЗСУ.

Але коли підійшли до розгляду цього питання, міський голова Ренькас, зняв з розгляду проект рішення, мотивуючи тим, що потрібно доопрацювати положення, на моє запитання, які саме пункти потрібно доопрацьовувати, що саме його бентежить, відповів: багато чого…

Висловила думку членкиня комітету - Жанна Ніколенко, вона забажала долучитися до комісії по розподілу грошей військовим, пропонувала додати до переліку документів довідку про доходи родини військового ( абсурд повний), на її думку, що не всім порівну потрібно виділяти кошти, пані Жанна розповідала, що в Києві військових, яким виплатили 30 тисяч, шукають по ресторанах, де вони прогулюють ці кошти, також запевняла, що військових забезпечують всим необхідним, не дають тільки махрового рушника, а так все є.

На думку секретаря ради - П‘яткової, що надання допомоги нашим землякам- це популізм і що навіть 20 тисяч давати не потрібно, вперто наполягаючи віддати всі 54 мільйони на військові частини.

Створюючи такі комісії, міський голова принижує військових. Цікаво за яким критерієм члени цієї комісії будуть визначати хто заслуговує на допомогу з бюджету?!

Я не знаю чому міський голова так проти допомогти хлопцям нашої громади, але знаю точно якби не його рішення про зняття з розгляду положення, то вже завтра можна було б подавати документи на отримання грошей.

Чекаємо поки міський голова працює, доопрацьовує, вдосконалює, вивчає, аналізує, думає, придумує, перевіряє, порівнює…., а потім знову доопрацьовує, а потім знімає, радиться з активістами і знову вивчає, а громада в цей час продовжує проводити збори для наших захисників.

Задати питання членам майбутньої комісії можете особисто, додаю фото з прізвищами», - зауважила Альона Хоменко.

Можливо, це ілюстрація text that says 'додаток 3 ршення виконавчого ком.тету вi̇д 2024 склад KoMCï для розгляду звернень про надання одноразово1 грошовой допомоги иськовослужбовцям мобилзованимдо збройних силах украёни додаткового матерального забезпечення заступник мського голови, тетяна жвотова KOMicï; галина москаленко заступник голови KOMiCİï; катерина коломець прийому громадян заступник мського голови, начальник-адмистратор вi̇ддлу админстративних послуг">, управлння <<центр надання секретар KOMiCiï. члени KOMiciï: начальник финансового начальник вi̇ддлу екологё та галина карпушенко управлння бренюк мунципального контролю наталия лсова сергй ткаченко згодою) тетяна кекух згодою) олександр кришун виддлу ртцк сп амалй громади начальник юридичного вi̇ддлу депутат миськой ради депутат мськой ради (за старший нструктор другого гериторальной керуючий справами володимир святелик'

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що СБУ викрила депутата однієї із міськрад на Черкащині, який публічно заперечував збройну агресію рф проти України та підтримував зв’язок з соратником Медведчука (фото).