Волейболісти на вихідних у межах відкритого турніру із пляжного волейболу серед змішаних пар випробували новий майданчик.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

У неділю на нових майданчиках стадіону ЗОШ №4 Канівський ДВК «Вікторія» провів відкритий турнір з пляжного волейболу серед змішаних пар, в якому взяли участь 10 команд (випускники та старшокласники).

Змагання проходили по двох підгрупах на двох майданчиках одночасно. Пари, які зайняли 1 та 2 місце  у підгрупах, вийшли до фіналу, який проведено за «коловою системою».

Учасники показали високий рівень підготовки. Зустрічі були нелегкими та цікавими. Отже, 1 місце посіла пара Антон Васильєв (випускник ЗОШ 4) та Маргарита Павлюк (ЗОШ 4), на 2 місці - Влад Сіренко (випускник гімназії) та Юлія Швайка (ЗОШ 4), 3 місце вибороли Роман Секрет (вчитель ЗОШ 6) та Марина Швайка (ЗОШ 4). Переможці та призери нагороджені дипломами та грошовими преміями.

Учасників підготували та судили змагання Наталія Кузнєцова та Андрій Бурхацький.

«Багато небайдужих людей причетні до створення цих майданчиків для пляжного волейболу. Велика подяка члену батьківського комітету ДВК «Вікторія» Юлії Пушенко за матеріальну допомогу. Також активну участь взяли начальник КП «ЖЕК» Андрій Шацьких, вчителі фізичної культури - Олексій Кузнєцов, Олег Підгорний, Андрій Бурхацький. Допомагали й учасниці ДВК «Вікторія». Приємно, що у дітей та молоді тепер є місце для занять з пляжного волейболу. Попереду - турнір серед дівчат молодшого та середнього віку», - зауважила Наталія Кузнєцова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські волейболістки вибороли нагороди чемпіонату України.