Батьківський колектив учнів та вчителів навчального закладу звернулися із листом до міського голови стосовно продовження автобусного маршруту №1 і №5 до школи №6.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.  

 «Значна частина учнів, а також учителів проживає у віддалених від школи мікрорайонах і вимушені діставатись до школи міським транспортом, який довозить лише до зупинки, що знаходиться біля магазину «Диво» (вул.Маршала Рибалка), а далі повинні долати відстань до школи (вул..Шевченка,83) пішки. У зв’язку з цим створюється чимало проблем: запізнення дітей, через погодні умови взагалі досить важко дістатися до школи, а батьки першокласників змушені супроводжувати своїх малят і при цьому запізнюватися на роботу», - йдеться у листі.

На сьогодні, кількість учнів Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов, які не проживають в мікрорайоні навчального закладу, а відтак потребують підвезення, складає 46 дітей, що становить 16,1% від загальної кількості дітей. З них: 22 учні 1-4 класів, 24 учні – 5-10 класи. Це не враховуючи першокласників, які розпочнуть навчання з 1 вересня ц.р.

Окрім того, 17 педагогічних працівників із 33 (що складає 51,1% від загальної кількості) також користуються громадським транспортом.

Адміністрація навчального закладу звертається з проханням вирішити транспортні проблеми, створивши схему перевезення дітей і педагогів міським транспортом безпосередньо до району школи.

У четвер, 11 липня ц.р., відповідне питання розглядалось на нараді за участі заступника міського голови Наталії Матінової, директора підприємства-автоперевізника ПП «М+М» Євгенія Маланчева та представників управління з питань ЖКГ та екології. Автопоревізник пообіцяв розглянути можливість вирішення проблеми.

 «Я розумію, що продовження маршрутів понесе для підприємства додаткові матеріальні витрати. Однак, хочу відзначити, що ПП «М+М» неодноразово йшло на зустріч громаді, подекуди, навіть, собі у збиток. Так, уже кілька років школярі під час навчального року їздять міським транспортом за нижчою ціною. Цю ініціативу автоперевізник запропонував сам. З приєднанням села Яблунів до Канева та утворенням Канівської ОТГ було внесено зміни до графіка руху міського автобуса за маршрутом №5. З метою поліпшення транспортного обслуговування громади уже більше як півроку автобус двічі на день їздить до центру Яблунева.

Зі свого боку ми також докладаємо зусиль, щоб підприємство трималося «на плаву». У разі необхідності переглядаємо тарифи та збільшуємо розмір компенсації за перевезення пільговиків. Відтак, сподіваюся, що нам усе ж вдасться вирішити і це питання позитивно, оскільки створення комфортних умов для  дітей – наше спільне першочергове завдання», - зауважив Канівський міський голова Ігоря Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що батьки майбутніх першокласників Канівської ЗОШ №4 вчергове звернулися до міського голови.