Команди із населених пунктів Канівського району змагалися у межах відкритого чемпіонату із пляжного волейболу.

Про це повідомляє  «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос».

На волейбольних майданчиках на стадіоні ЗОШ № 4 м. Канів проведено відкритий Чемпіонат Канівського району з пляжного волейболу серед чоловіків. На змагання прибули по дві команди з села Таганча та Ліплявської ОТГ та по одній команді з Степанецької ОТГ, ЗОШ № 1, ГЕС та «Ветеран» м. Канів.

Команди було розподілено на підгрупи. Переможці підгруп зіграли між собою за 1-2 місце, команди, які зайняли другі місця в підгрупах, зіграли між собою за 3-4 місце.

За результатами змагань 3 місце зайняла команда ГЕС, 2 місце посіла чоловіча команда з с. Таганча-2. Перемогу у змаганнях виборола команда з с. Ліпляве-1.

Учасники команди-переможця та призерів нагороджені медалями, грамотами та грошовими преміями. Змагання обслуговувала команда арбітрів у складі Момро Василя, Галушки Галини та Колінько Юрія. Секретарі змагань: Галушка Юлія та Мазуркевич Влада.

Організатори вдячні адміністрації ЗОШ № 4 за надані, а вчителю фізичної культури Кузнєцову Олексію за належно облаштовані майданчики для змагань, а учасникам - за видовищні та цікаві ігри.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі провели турнір із пляжного волейболу на новому полі.