Канівські школи цьогоріч дали путівку у доросле життя для 127 випускників. Учора у всіх міських школах пролунав останній дзвоник. Під час урочистої лінійки традиційно шкільні родини підбили підсумки навчального року, відзначили найкращих учнів шкіл, побажали випускникам творчих та інтелектуальних здобутків, реалізації задумів. Ну а решта учнів насолоджуватимуться довгоочікуваними канікулами.

За інформацією відділу освіти Канівської міської ради, цьогоріч серед 127 випускників – 18 претендентів на золоті медалі. Діти творчі, талановиті і готові до втілення мрій.

На запрошення Канівської ЗОШ №1 імені Тараса Шевченка свято останнього дзвоника відвідав народний депутат від Канівщини Владислав Голуб. Він побажав усім учням не збавляти темпу у навчанні, оскільки освіта – це успішне майбутнє нашої країни.

« У вас попереду доросле життя з усіма його барвами: труднощами і злетами. Але я переконаний, що ви отримали всю необхідну базу знань для того, щоб в майбутньому стати успішними професіоналами своєї справи. Хочу привітати весь педагогічний, батьківський колективи, разом ви творите майбутнє, вкладаєте в дітей всі свої знання і натхнення»,- звернувся нардеп до випускників та усієї шкільної родини.

В свою чергу Владислав Голуб відзначив переможців обласних олімпіад: Поліну Прошак, Олега Перехреста та Анастасію Лєбєдєву. За особливі успіхи у навчанні - Олександра Чабана та Перевертайло Костянтина. Також подякував та вручив грамоти за успішну організацію навчального та виховного процесів завучів школи: Наталію Іванівну Супрун та Оксану Олександрівну Савченко.

Опісля урочистих моментів найменші школярі у віршованій жартівливій формі привітали випускників, разом пригадали їхні шкільні роки, а батьки випустили в небо 26 голубів – як символ початку дорослого життя для своїх доньок та синів.