Працівники виконавчого комітету Канівської міської ради та Національної Поліції посилять контроль за порушенням Правил благоустрою, недобропорядних підприємців та водіїв притягуватимуть до адміністративної відповідальності.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Прикро спостерігати, на що перетворюється бруківка на площі «Героїв Майдану», що напроти центральних воріт міста - «Авто-Ріки». Тут і заборонні знаки встановлено, і не раз порушувалося питання в засобах масової інформації, виконавчий комітет Канівської міської ради кілька разів звертався до місцевого відділення поліції щодо посилення контролю за рухом транспортних засобів по площі, а «віз і нині там» - недобропорядні підприємці їздять вантажівками по тротуарній плитці, яка зовсім не розрахована на такі навантаження.

Замість того, щоб пронести свій товар зайві кілька метрів чи заплатити вантажникам на кілька гривень більше, вони заїжджають на бруківку, яка вартувала для Канівської громади стоні тисяч гривень», - зазначено у повідомленні виконкому.

Працівники відділу екології та муніципального контролю неодноразово виписували попередження про заборону заїзду на площу та руйнування тротуарної плитки, проте відповідь підприємців наступна: «Я також виділяв кошти на бруківку! Тому їздив, їжджу і буду їздити по ній, не зважаючи на те, що вона руйнується». Інші посилаються на пункт 26.3 Постанови КМ від 11.07.2018 № 533:

«У пішохідну зону в'їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, чи автомобілям (мотоколяскам), позначеним розпізнавальним знаком “Водій з інвалідністю”, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять пасажирів з інвалідністю. Якщо до об'єктів, розташованих на цій території, є інші під'їзди, водії повинні користуватися лише ними» - плутаючи «пішохідну зону» (наприклад, парк на набережній, де є відповідне покриття, яке витримає автомобіль з товаром) і тротуарну плитку, яка зовсім не розрахована на це.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що цьогоріч  у Каневі відремонтували доріг на 2 млн.грн.