У вівторок в Каневі відбулося виїзне засідання Всеукраїнської спілки Літературний форум, що пройшла у форматі літературно-мистецької зустрічі з Канівською літературною студією «Зорянка».

Про це йдеться у повідомленні порталу Літературний форум, інформує «Kanos».

Модератором заходу виступила завідувач навчально-дослідного відділу «Літературна Канівщина» Шевченківського  національного заповідника Ірина Юрченко.

З вітальним словом до всіх учасників звернулися генеральний директор Шевченківського національного заповідника Мар'ян Піняк, голова Канівської літературної студії «Зорянка» Тамара Яковенко, заступник голови студії «Зорянка» Віра Носенко.

Крім того, до читання власних поезій в ході зустрічі також долучилися канівські літератори Надія Дмитренко, Ніна Пилипенко, Віктор Труфанов, Людмила Лещенко, Ніна Москаленко, Олексій Опанасенко, Лідія Коваленко, Людмила Чупилка, Анатолій Кулініч, Тетяна Лаврентьєва, Віктор Краєвий, Лідія Шкурченко, Тіна Казанцева, композитор Володимир Байкін. Музичний супровід зустрічі забезпечили студенти Канівського коледжу культури і мистецтв, котрі виконали кілька пісень місцевих авторів.

В свою чергу, «столичний творчий десант» у складі  Надії Чорноморець, Віри Свистун, Юрія Титаріва, Анатолія Горового (який безпосередньо організував цю зустріч), Галини Литовченко (української письменниці з Криму), Тетяни Іванчук, Романа Кухарука також долучилися до прочитання власних творів.

Крім того, на завершення Роман Кухарук сказав заключне слово та висловив щирі слова вдячності представникам Канівщини, які підтримують найкращі традиції українства і розвивають молоді таланти на літературній ниві краю. 

На сам кінець, гості з Києва разом зі своїми колегами по «літературному цеху» з Канівщини мали змогу ознайомитися з виставкою робіт художниці Любові Міненко та її  талановитих учнів. Оглядову ж екскурсію містом для всіх бажаючих провела завідувач відділу «Канів від давнини і до сучасного» Ольга Ісаєва.