За кошти, які принесли на похорон почесного громадянина Канева Фріца Майєса, вирішили придбати операційний стіл та лампу для хірургічного відділення Канівської ЦРЛ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Днями Канів відвідав гість із німецького міста-побратима Фірзена - Мохамед Фарукі Фарук, який продовжує справу Фріца Майєса, який  цього року у 80-річному віці пішов із життя внаслідок важкої довготривалої недуги.

Мохамед Фарукі Фарук - завідувач складу, в якому збирається вся гуманітарна допомога для Канева. Під час візиту чоловік виконав останню волю Фріца Майєса. Як з’ясувалося, той до останніх днів думав про Канів і заповів, щоб замість квітів люди, які приходитимуть на церемонію його поховання, приносили гроші для канівців. Таким чином фірзенці зібрали суму в 11 тис.євро. Рідні Фріца Майєса вирішили, що ці кошти мають бути спрямовані на придбання обладнання Канівській ЦРЛ та для Канівського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, якими покійний опікувався насамперед.

За словами медиків, на сьогодні найбільша потреба полягає в операційному столі та лампі операційній для відділення хірургії Канівської ЦРЛ. Відтак, було вирішено спрямувати кошти на придбання цього обладнання.  

Окрім, власне, лікарні, в ході візиту Мохамед Фарукі Фарук відвідав Канівську школу мистецтв та територіальний центр. У вівторок, 11 грудня відбулася зустріч німецького гостя з Канівським міським головою Ігорем Ренькасом. Користуючись нагодою, вони обговорили перспективи співпраці міст-партнерів в майбутньому. Також було озвучено перелік потреб для соціальних закладів міста, в тому числі, й Канівської ЦРЛ. Це, зокрема, пральні машинки, газонокосарки, ліжка, постільна білизна тощо. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські активісти відвідали різдвяний ярмарок у Фірзені.