З 3 по 9 травня у Каневі на міському стадіоні в підтримку Збройних Сил України проходив відкритий благодійний турнір з футболу «Все буде Україна!», у якому взяли участь шість команд: «Дніпро», «Молодь», «Тероборона», «Канівська ГЕС», «Миронівська птахофабрика» та команда з Степанецької територіальної громади СК «Росава».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.  

«У фінал турніру вийшли 2 команди: «Молодь» та СК «Росава». Основний час не виявив переможця, а по результатам післяматчевих пенальті перемогу здобула команда СК «Росава», – повідомив головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Семенченко.

Основна мета турніру – збір коштів на підтримку Збройних Сил України. Допомогти військовим протягом змагань мали змогу усі охочі. Загалом учасникам вдалося зібрати майже 18 тисяч гривень, які уже перерахували на потреби ЗСУ.

Слід зазначити, спортивний захід проходив за ініціативи ГО ФК «Родень» та за підтримки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради та КП «Міський стадіон». Також, до нагородження учасників долучилося керівництво ТОВ «Ергопак», яке надало в якості подарунків продукцію власного виробництва.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівським ветеранам Другої світової війни вручили продуктові набори та грошову допомогу (фото).