На галявині поблизу бомбосховища ШевченкоHUB у Каневі пройшов черговий благодійний концерт «Тримаємо стрій».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Цього дня для канівців та гостей міста виступали не лише дорослі артисти, а й діти. Так, чуттєві музичні композиції глядачам подарували юні артисти – Назарій Смілянський та Павліна Плісньова. Справжньою несподіванкою для присутніх був виступ Заслуженої артистки України Олени Білоконь.

Ведуча заходу Оксана Кириченко продекламувала чуттєвий вірш сучасної поетеси Ольги Вовчук «І не помітила, як перецвів бузок…». На завершення всі присутні виконали вже традиційну, до болі знайому пісню «Ой у лузі червона калина».

«Сьогодні важливо проводити благодійні концерти, адже передусім ми допомагаємо зібраними коштами нашим хлопцям, які захищають Україну від російських окупантів. А ще такі заходи хоча б трішки поліпшують настрій, надихають і надають сил», – відзначила очільниця відділу культури Оксана Труфанова.

Під час заходу всі охочі могли не лише насолоджуватися чудовими українськими піснями, а й ознайомитись із благодійною виставкою, яку організували студенти Канівського фахового коледжу культури і мистецтв, та придбати для свого дому вишукану картину чи ляльку-мотанку. Також всі охочі могли взяти участь у майстер-класах та прикрасити своє тіло різнобарвними малюнками.

Організаторам вдалося зібрати 11 100 гривень, які буде передано на потреби наших хлопців у ЗСУ.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що сотня дитячих садочків на Черкащині відновили роботу.