Колективне звернення із проханням допомогти відстояти свої майнові права підприємці, які здійснюють торгівлю на так званому «трикутнику», вже направили до міського голови та у правоохоронні органи.

«Ми власники торгових кіосків вимушені звернутися за захистом своїх майнових прав  у зв’язку із тим, що нас примушують звільнити свої торгові місця збудовані та обладнанні за власні кошти», - зазначено у колективному зверненні, направленому міському голові.

Окрім цього у тексті звернення підприємці, які здійснюють торгівлю на господарчому ринку на так званому «трикутнику», нарікають на вчинення тиску на них із метою змушення продажу їх кіосків за незначну суму коштів.

«У цей складний для всього людства час вважаємо, що недоцільно перебудовувати торгівельний ряд, у якому всі сумлінно сплачують податки та орендну плату. Зверніть увагу на тиск із боку адміністрації ринку, зважте на кошти, які були витрачені підприємцями на будівництво та облаштування робочих місць, розширення дороги навпроти кіосків, зроблені за власні кошти», - зазначено у зверненні, під яким підписалися 10 підприємців.

За словами ініціаторів звернення, адміністрація ринку свої дії мотивує тим, що на відповідній ділянці ринку запланована реконструкція, відтак для того, щоб продовжувати займатися своєю підприємницькою діяльністю й надалі, потрібно заплатити значну суму коштів, або ж продати торгове місце майже за безцінь.

Сьогодні на міському ринку стався конфлікт між представниками комунального підприємства та власниками торгових точок. Як наслідок, власник однієї із торгових точок потрапив із тілесними ушкодженнями у лікарню, а на місце пригоди були викликані працівники правоохоронних органів.

Підприємці із надією чекають письмової відповіді на звернення від міського голови, структурних підрозділів міської ради, правоохоронних органів та висловлюють сподівання, що міському голові здасться вплинути на подальший розвиток цього конфлікту та захистити місцевих підприємців.