Зранку секретар Канівської міської ради Оксана П’яткова, заступник міського голови Тетяна Жівотова, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міськради, комунальних підприємств міста, ветерани АТО/ООС, члени добровольчого формування громади, військовослужбовці, громадськість та небайдужі канівці зібралися біля пам’ятного знаку захисникам України, аби віддати шану українським добровольцям.

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію Канівської міської ради.

Розпочався захід з виконання Державного Гімну України. Потому священики – отець Сергій Нікітін і отець Володимир Червонніков разом з присутніми молилися за Україну. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто поклав своє життя у боротьбі за незалежність нашої країни. Також священики звернулися до присутніх із напутнім словом, закликаючи любити рідну землю та вірити у перемогу. Патріотичні пісні «Кленова балада» та «Ой, у лузі червона калина» у виконанні артистів міського будинку культури звучали цього особливо піднесено.

«Наші українські добровольці найсміливіші та найвідважніші. Саме вони з 2014 року показали росіянам силу українського духу. Ми дякуємо всім, хто стоїть зараз на українських кордонах, хто боронить нашу країну, хто в добровольчому формуванні допомагає забезпечувати громадський порядок. Ми пам’ятаємо усіх, хто віддав життя за свободу і незалежність України», - звернулася до присутніх секретар міської ради Оксана П’яткова.

Також від імені Канівського міського голови Ігоря Ренькаса вона вручила грамоти і подяки бійцям добровольчого формування за високий патріотизм та зміцнення обороноздатності держави, захист суверенітету і територіальної цілісності України. У свою чергу отець Сергій Нікітін нагороджував військових медалями «За жертовність і любов до України». Справжньою несподіванкою стала подяка від товариства сприяння обороні України, яку заступник директора цієї організації Любов Фоменко вручила капітану запасу, учаснику АТО/ОО Миколі Порожньому.

По завершенню урочистостей присутні поклали квіти до пам’ятного знаку захисникам України, а ведуча заходу Оксана Кириченко продекламувала натхненну поезію про перемогу.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до Канева завітав відомий «Запорожець», який об’їхав під українським прапором 11 країн світу (фото).