Учасники з 11 областей України приїхали до Канева на фестиваль для людей із обмеженими фізичними можливостями «Дніпрові хвилі», щоб показати свої таланти.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Про все».
- Це вже 11 фестиваль. Цим людям потрібен такий захід, адже не кожному варто займатися спортом, а творчість - необхідна всім. От у нас співає дівчинка Маша, і тепер вона стала навіть розмовляти зрозуміліше. Творчість допомагає їм реабілітуватися. Хтось танцює, хтось співає, хтось вчиться плести бісером і розвиває моторику рук, - каже організаторка фестивалю, голова Канівської громадської організації для осіб з інвалідністю Наталія Капустян.
- Також цьогоріч у нас вперше виступатиме дівчинка з Вінниці, яка не бачить. Вона дуже боялася виходити на сцену і ніколи не попадала на фестивалі. Я їй розповіла, що сама не раз падала під час танцю. І от дівчинка приїхала, подивилася, як тут все і каже, що дуже вдячна, адже вже знайшла тут друзів.
За словами організаторки, фестиваль допомагає учасникам познайомитися та поспілкуватися із новими людьми.
- Разом із фестивалем ми хочемо розвивати туризм до Канева, зокрема, для людей з інвалідністю. Бо у нас чогось побутує стареотип, що такі люди повинні сидіти вдома, але це не так. Інвалідність не обмежує, це робить - дискримінація. Тут людям зручно, вони відчувають себе серед своїх. У нас немає постійного фінансування, захід робимо за кошти благодійників. Цьогоріч витратили рекордну суму - 60 тисяч гривень. Кошти вдалося віднайти завдяки спонсорам, а найбільшу підтримку надав благодійний фонд народного депутата Владислава Голуба, - каже організаторка.
Учасниця з Одещини Надія Лєнц розповідає, що вона вже не вперше відвідує канівський фестиваль і взагалі кілька років дружить із організаторами.
- Я вожу людей на фестивалі, щоб вони могли реалізувати свій талант, почувалися повноцінними. Сьогодні наші учасники будуть співати, танцювати та брати участь у сценках, - говорить голова ГО "Балтської районної організації осіб з інвалідністю" Надія Лєнц.
- Я вже не вперше на цьому фестивалі тут дуже гарно. Мене запросили, бо ходжу в соціальний центр, - каже відвідувач Олег Циншила.
Перед виступами організаторка вручила кожному зі спонсорів подяки та картини канівських пейзажів, які зробили власноруч учасники фесту з Вінничини.
Натомість помічник-консультант народного депутата Владислава Голуба Олена Радченко вручила Наталії Капустян одинадцять троянд від Владислава Голуба.
- Нехай із кожним роком букет важчає, а фестиваль стає грандіознішим, - додала Радченко.
Зауважимо, що нардеп уже не перший рік підтримує "Дніпровські хвилі". Цьогоріч завдяки Голубу учасники отримають подарунки. А під час минулих фестивалів нардеп допомагав ще й із організаційними моментами.
- Мені дуже приємно, що Канівщина вже водинадцяте збирає на цьому фестивалі сильних духом і талановитих особистостей з усієї України. Я можу з впевненістю сказати, що впродовж цих років фест не лише набув популярності, а й став великим культурним надбанням Канівщини. Бо саме ця сцена допомогла розкрити не один талант. Переконаний, що ці таланти і надалі дивуватимуть ще не одну громаду, місто, колектив. Для них дарувати свою творчість – це означає жити повноцінним життям. А наш обов’язок – їх підтримати й допомогти. Тому я і надалі допомагатиму, щоб "Дніпровські хвилі" мали ще більше прихильників та учасників і став ще одним нашим спільним надбанням, - прокоментував народний депутат України Владислав Голуб.
Подія розпочалася із виступу учасників з Вінничини та Хмельниччини. Чоловіки заспівали патріотичну пісню "Україна". У залі було дуже багато дітей та молоді, які прийшли подивитися на виступи, тому кожен номер супроводжували бурхливі оплески глядачів. Особливо вразив публіку виступ учасниці з Канівщини. Дівчинка на візку зворушливо виконувала бальний танець.
Усі ці фестивалі – це чудово, але тоді, коли є соціальна та фінансова справедливість.
***
Люди на Майдані загинули не даремно ?!
Та на Донбасі – майже щодня – гинуть не даремно ?!
Або історія про те, як Ренькас проплатив 20.02.2019 приватній газеті Дніпрова зірка з наших податків 100.000 грн. , але доводити до громади фінансові успіхи деяких так званих підприємців – успіхи за наші податки, податки усієї громади міста Канів – НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ.
****
Успіхи та результати Майдану – феєричні фінансові успіхи у Каневі.
11.05.2019 – Воюцька Олена Аврамівна – 100.000 грн.
11.05.2019 – Правдзівий Володимир Олександрович – 30.058 грн.
Докладніше:
https://clarity-project.info/tenders/?entity=04591647
***
Ренькас працює для людей, але цих людей він знає особисто та в обличчя.
З цього приводу можна сміливо подякувати, наприклад, – депутата Гамалій.
Який, за усіма ознаками не лише покриває режим Ренькаса та ознаки злочинної діяльності, але у кращих традиціях радянського , путінського режиму – вкрав у мешканців міста Канів право на вибір – коли приховав та не довів до громади інформацію щодо ключової ролі Ренькаса у крадіжки землі у 2012 році – справа Дніпрових садів.
Відео.
Опубликовано: 18 окт. 2015 г.
https://www.youtube.com/watch?v=sCYRaWfWUaw
***