Вихідними у Каневі відбувалися урочистості та святкові заходи з нагоди відзначення 939-тої річниці від Дня заснування міста.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

У суботу у Каневі відбувалися грандіозні святкування з нагоди Дня міста, які розпочалися із велопробігу «Каневу – велодоріжка» та презентації навчальних закладів, бібліотек, шкіл та дитячих садочків, підприємств Канева та Канівського коледжу культури та мистецтв.


Згодом поблизу танцювального майданчика відбувся концерт за участі дитячих колективів міста «Рідне місто – ми твоя надія» та дитяче науково-розважальне шоу, а поблизу фонтану проводили показові виступи із боксу ФСК «Спарта» та із спортивної аеробіки ансамблю «Тайфун».


Ввечері на набережній поблизу кіно-концертного майданчика ім.Ю.Іллєнка гостей свята пригощали святковим кулішем, виступали хорові колективи міського та районного будинків культури, презентували фільм «Лісова пісня. Мавка». Окрім цього творчу зустріч із канівчанами провела народна артистка України Людмила Єфименко.
Паралельно із цим на площі Тараса Шевченка канівчан вражали Січові козаки, які демонстрували свої навички у володінні зброєю та проводили майстер-класи. Згодом на центральній площі міста розпочалися урочистості, під час яких були вручені Почесні відзнаку Канівського міського голови «За заслуги перед містом» Риті Лаврентьєвій та Миколі Кочубею. Окрім цього канівській поетесі Вірі Носенко вручили державну нагороду – орден княгині Ольги третього ступеню.


Після урочистостей та привітань із нагоди Дня міста від міського голови Ігоря Ренькаса, голови Канівської РДА Дмитра Шелеста та почесних гостей міста, розпочався святковий концерт за участі творчих колективів Канева, який продовжився запальним виступом Ольги Цибульської.Наприкінці вечора у центрі міста відбулася молодіжна дискотека «Global Dance».

Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що Віталій Кличко привітав канівчан із Днем міста.

Фото – Вячеслав Вашкевич