Судом розглянуто справу за обвинуваченням жінки, яка поширювала матеріали, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Мешканка міста Канева Черкаської області за допомогою належного їй телефону, діючи з прямим умислом, з мотивів несприйняття існуючої української влади та схвалення політики країни-агресора, у соціальній Інтернет-мережі «Одноклассники» на своїй персональній сторінці, яка має відкритий доступ і з нею має змогу ознайомитись необмежене коло користувачів соціальної Інтернет-мережі «Одноклассники», шляхом проставлення так званих «лайків», неодноразово, поширювала публікації, у яких містились виправдовування, заперечення збройної агресії рф проти України, розпочатої у 2014 році, а також глорифікація осіб, які здійснювали таку агресію.

Суд визнав жінку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.436-2  КК України та призначив їй покарання  у виді   5 років позбавлення волі, встановивши іспитовий строк тривалістю 2 (два) роки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що Верховна Рада проголосувала за заборону російської музики та книжок.