Після подолання раку печінки у маленького канівця Корпуса Богдана виявили пухлину головного мозку.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Анни Сорокіної.

«Декілька днів тому мій братик, Корпус Богданчик, почав скаржитися на сильний головний біль. Уночі 3.08.2020 року його забрала швидка медична допомога до лікарні, оскільки стан хлопчика значно погіршився.

4.08.2020 р. Богданчика транспортували до Черкаської обласної дитячої лікарні у відділення реанімації. Після дослідження МРТ голови знову озвучили вирок - пухлина головного мозку.

Тяжко висловити словами той біль і зневіреність в усьому батьків і нашої родини, але шанс на життя і надію на одужання Богданчику дали.

Прямо зараз братика транспортують до Києва в інститут нейрохірургії ім. академіка А. П. Ромоданова на негайне оперування пухлини головного мозку.

Стан Богданчика важкий, на рахунку кожна хвилина його життя. Подальше лікування дитини надто дороговартісне і батькам не під силу, оскільки усі попередньо зібрані кошти були використані на лікування раку печінки впродовж 2019-2020 рр.

Звертаємося до усіх небайдужих допомогти Богданчику одужати! Одного разу він зумів побороти страшну хворобу лише завдяки нашій з вами спільній допомозі і підтримці! Є надія, що зможе одужати знову!», - зазначено у пості.

Реквізити мами Богданчика:

4149 4991 2653 7032 (Приватбанк)

Корпус Катерина Іванівна

Світлина від Anna Sorokina.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що молодій канівчанці збирають кошти на лікування.