На вихідних у Каневі відбувся відкритий чемпіонат Канівського району із пляжного волейболу серед жіночих команд.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

22 вересня 2018 року на волейбольних майданчиках на стадіоні ЗОШ № 4 міста Канів провели відкритий Чемпіонат Канівського району з пляжного волейболу серед жіночих команд.

У змаганнях приймали участь 8 пар: Говоренко Естер та Крикун Анастасія (с. Таганча), Петриченко Мирослава та Кульшай Ярослава (Степанецька ОТГ), Скопець Яна (Ліплявська ОТГ) та Драгоненко Юлія (с. Литвинець), команда з м. Обухів у складі Брусенцової Ілони, Домалевської Алевтини, команди з м. Канів:  Вакула Юлія та Нікітіна Софія,  Лихошерста Юлія та Мазуркевич Влада, Швайка Марина та Кравченко Ліза, Павлюк Маргарита та Лисак Анна.

Команди було розподілено на дві підгрупи. Пари, які в підгрупах зайняли 1 та 2 місця у фіналі зіграли по «коловій системі». За результатами змагань 3 місце зайняла пара Павлюк Маргарита та Лисак Анна, 2 місце посіла пара  Швайка Марина та Кравченко Ліза. 1 місце виборола пара Петриченко Мирослава та Кульша Ярослава.

Учасники команди-переможця та призерів нагороджені медалями, грамотами. Змагання обслуговувала команда арбітрів у складі Колінько Юрія та Галушки Галини. 

Організатори вдячні адміністрації ЗОШ № 4 за надані та належно облаштовані майданчики для змагань, а учасникам - за видовищні та цікаві ігри.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що спортсменки із Канівщини змагалися у відкритому турнірі із пляжного волейболу.