Міський голова Ігор Ренькас підписав розпорядження «Про заборону торгівлі продовольчими товарами в невстановлених місцях на території міста Канева».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження міського голови.

Відповідно до тексту документу, директору КП «Міський ринок» необхідно забезпечити торговими місцями охочих здійснювати торгівлю на території ринку, інформувати торгуючих про заборону торгівлі продовольчими товарами в невстановлених місцях та біля зупинок громадського транспорту.

Окрім цього очільник міського ринку має здійснювати контроль щодо виникнення стихійної торгівлі на території, прилеглій до ринку, на тротуарах та узбіччі доріг.

Спеціалістів профільних відділів виконкому спільно із інспектором Канівського відділення поліції будуть здійснювати рейди із перевірки, контролю, роз’яснення та заборони торгівлі в невстановлених місцях за межами території ринку.

Начальнику Канівського відділення поліції Золотоніського відділу Головного управління Національної поліції в Черкаській області Лугіну Ю.В. має вжити заходів для ліквідації стихійної торгівлі на площі Героїв Майдану, біля магазину «Маркет», на тротуарах та узбіччі доріг, особливо у вихідні та святкові дні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що тарифи для підприємців, які працюють на «Міському ринку», підвищили.