У залі засідань виконавчого комітету Канівської міської ради за ініціативи ГО «Канівська спілка учасників АТО «Нескорені», відбулися перші установчі збори добровольчого формування Канівської територіальної громади.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

На засіданні були присутні учасники бойових дій та АТО/ООС, представники громадських організацій, воїни-інтернаціоналісти та небайдужі жителі громади.

Під час зустрічі обговорили всі моменти та покрокову процедуру створення добровольчого формування, висунули та затвердили кандидатуру на посаду голови, обговорили напрямки діяльності. 

«Завданням добровольчого формування нашої громади буде забезпечення порядку, охорона стратегічних об’єктів, проведення роз’яснювальної роботи з населенням у моменти виникнення надзвичайних ситуацій чи оголошення воєнного стану», – зазначив підполковник Валентин Сивак.

До слова, за результатами голосування головою добровольчого формування Канівської територіальної громади одноголосно було обрано Олександра Рябошлика, який має величезний бойовий досвід та близько шести років провів у зоні АТО/ООС.

На зображенні може бути: 16 людей та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди сидять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині правоохоронці отримали нові службові автомобілі (фото).