Відповідне рішення ухвалили члени виконавчого комітету на засіданні, яке відбулося 21 вересня.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Термін реалізації проєктів-переможців Громадського бюджету Канівської міської територіальної громади 2022 року переноситься на період після закінчення воєнного стану в Україні. Крім того, визначено, що у 2022 році конкурс проєктів Громадського бюджету Канівської міської територіальної громади на 2023 рік проводитись не буде», - повідомила начальниця управління економічного розвитку Тетяна Наливайко.

Разом з тим, начальник фінансового управління Галина Карпушенко наголосила, що наразі задля забезпечення ефективного функціонування бюджетної сфери та життєвонеобхідних потреб жителів громади  видатки з міського бюджету плануються лише по захищеним статям та на оборону.

Нагадаємо, минулого року у конкурсі проєктів Громадського бюджету Канівської міської територіальної громади перемогу здобули 4 проєкти: «Я обираю спорт», «Ігровий майданчик «Радісне дитинство», «Впевнено до перемоги!», «Освітлення зупинок громадського транспорту» та «Громада починається із зупинки (с. Хмільна)».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутати Канівської міськради звернулися до Президента та голови ВРУ стосовно ситуації із очільником Черкаської ОВА (оновлено).