У роботі медичної ради взяли участь голова районної державної адміністрації Юрій Розе, голова районної ради Микола Зоць, заступник Канівського міського голови Наталія Матінова, голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко, представник Ліплявської ОТГ Світлана Сіренко.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Відповідно до порядку денного керівники медичних закладів прозвітували про проведену роботу за минулий рік та визначили пріоритетні напрями роботи розвитку галузі охорони здоров’я та поліпшення стану здоров’я населення району на 2020 рік.

Очільники району подякували за плідну роботу та наголосили, що намагатимуться прикладати всіх зусиль, щоб розвивати районні медичні заклади, сприяти провадженню якісних змін та вміло реагувати на всі виклики.

У свою чергу Віра Шапошник та Наталія Горьова подякували керівникам району, головам ОТГ за небайдуже ставлення до медичної галузі району, за фінансову підтримку і висловили сподівання, що тільки спільними зусиллями працівників Канівського ЦПМСД, Канівської ЦРЛ, районної влади, голів ОТГ зможуть забезпечити населення Канівщини якісними медичними послугами.

Світлина від Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у черкаських школах карантин продовжили ще на тиждень.