Відділ комунального майна та земельних ресурсів оголосив конкурс про здачу в оренду нежитлового приміщення у Канівській ЗОШ №3.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію відділу комунального майна та земельних ресурсів, опубліковану на сайті Канівської міської ради.

Відтак, оголошується конкурс по здачі в оренду нежитлового приміщення загальною площею 181,2 кв.м по вул. Пилипенка, 14 (ЗОШ № 3) для надання освітніх послуг зі стартовою орендною платою 5,91 грн./1 кв. м без урахування ПДВ та комунальних послуг.

Нежитлове приміщення буде передано в оренду без права передачі його в суборенду. 

За умовами конкурсу, переваги будуть надаватись претендентам, які запропонують найвищу орендну плату або найбільш привабливі економічні та соціальні пропозиції щодо використання орендованого приміщення.

Для участі в конкурсі всім бажаючим необхідно в термін по 27.11.2018 подати документи на розгляд конкурсної комісії у відділ комунального майна та земельних ресурсів м. Канева (вул. Шевченка, 11).

Конкурс відбудеться 28.11.2018 об 11.00 год. у приміщенні виконавчого комітету Канівської міської ради (вул. О. Кошового, 3). Телефон для довідок: 3-55-24.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що прокуратура у суді вимагає розірвати договір оренди землі із підприємством-банкрутом.