Канівський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області, спільно з волонтером Хоменко Оксаною Миколаївною 27 жовтня організував для представників органів державної влади, представників засобів масової інформації, громадськості міста день відкритих дверей із метою ознайомлення із головними аспектами діяльності відділу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію провідного інспектора районного уповноваженого органу пробації Людмили Заклюки.  

Присутнім були презентовані основні напрями діяльності, завдання, що виконує орган пробації, головні аспекти пробаційного нагляду за клієнтами пробації, також їх було ознайомлено з організацією волонтерської діяльності в пробації.

Оксана Хоменко розповіла про свою діяльність у якості волонтера пробації, а також про вимоги, що висуваються до волонтера. Під час зустрічі двоє осіб виявили бажання стати волонтерами.

День відкритих дверей пройшов у цікавій та змістовній формі, усі присутні із задоволенням активно брали участь у заході, задавали питання та отримали багато корисної інформації про діяльність пробації.

У зв'язку з карантинними заходами, зустріч відбулась із додержанням усіх карантинних  вимог.

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ще одного ексдепутата сільради на Канівщині засуджено до громадських робіт за неподання декларації.