Вже з початку нового навчального року діти Конончанського НВК що на Канівщині зможуть погратися у теніс чи пострибати на матах у новій спортивній кімнаті.

Днями тут почалися ремонтні роботи. Така потреба виникла у зв’язку з тим, що заклад маленький, всередині приміщення тісно, коридори вузькі, тому вийшли із ситуації і почали ремонт на цокольному поверсі.  Щоб облаштувати кімнату, колектив закладу звернувся за підтримкою до громадської приймальні народного депутата Владислава Голуба. На минулому тижні нардеп відвідав заклад і переконався – ремонтні роботи тривають швидкими темпами.

Ще під час свята останнього дзвоника у травні помічник-консультант Владислава Голуба Олена Радченко завітала до школярів та пообіцяла, що вже з початку навчального року на діток чекатиме сюрприз – нова спортивна кімната. «Є місця, куди хочеться повертатися знову і знову. Не могла сьогодні не привітати талановитих, креативних учнів та вчителів Конончанського НВК із закінченням навчального року. За цей навчальний рік нам усім вдалося зробити чимало: дітки здобули знання, педколектив досвід, а мене переповнюють емоції від того, що вдалося зробити для цієї невеличкої шкільної родини разом із народним депутатом України Владиславом Голубом, районним відділом освіти та головою Канівської РДА Дмитром Шелестом»,- написала Олена Олександрівна після візиту до Конончанського НВК.

Планують повністю провести ремонт кімнати із заміною дверей, вікон, новим освітленням, а після ремонту - встановити тенісний стіл, покласти спортивні мати. «Така кімната нам дуже потрібна, бо на перервах дітям немає де дітися, особливо у холодний період року, вони постійно сидять у класах як під час уроків так і на перервах. А тепер у нас буде спеціально відведена кімната для спортивного дозвілля»,- розповіла директор Конончанського НВК Ольга Ковальська.  Тож поки діти відпочивають – у закладі кипить робота.

Нагадаємо, минулого року за поданням нардепа Владислава Голуба у Конончанський НВК були придбані за цільові кошти державного фонду соціально-економічного розвитку комплекти меблів, телевізор, мультимедійний комплекс. Цьогоріч також з державного фонду направлені кошти на облаштування тренажерного майданчика.