Учні Канівської ЗОШ №4  взяли участь у Всеукраїнському STEM-фестивалі Robotica, який проходив у Києві 1-2 червня.

Про це повідомляє  «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Під час заходу тисячі дітей віком від 3 років змогли сконструювати власний світ майбутнього. 

Головною подією став національний відбірковий етап Всесвітньої Олімпіади з Робототехніки — World Robot Olympiad (WRO), що є ключовим в області новітніх навчальних технологій та освітніх програм, де найкращі учасники святкують досягнення розуму.

Вперше учні міста Канева школи №4 взяли участь у змаганнях такого рівня. Бабанська Софія, Яременко Олександр та Устінов Максим вдало виступили у наймолодшій категорії WRO WeDo 2.0 Ukraine - Олімпіада з робототехніки для початкової школи. Судді відмітили гарну командну гру та жагу до нових знань.

Дві команди (Рябчун Вадим та Магда Мар’ян; Верба Захар, Сидоренко Іван та Пузідаров Ілля) представили наше місто в регулярній категорії середньої ліги Всеукраїнського відбіркового етапу World Robot Olympiad. Близько 200 команд різних вікових категорій у запеклій боротьбі протягом двох днів боролися за перемогу. Команда Пузідарова Іллі показала достойний результат, ввійшовши в топ 16 команд України. Підготувала команди тренер Журавель Галина Сергіївна.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  вихованці гуртку робототехніки вразили своїми виробами міського голову та депутатів.