20 лютого під час патрулювання населених пунктів громади, представники «Степанецької варти» помітили в селі Степанці автомобіль, який у темну пору доби рухався без увімкнутих задніх габаритів, порушуючи ПДР.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Водночас рух водія здавався підозрілим – він перетинав суцільну лінію розмітки, виїжджаючи на узбіччя.

Побачене дало підстави для спроби зупинки транспорту й візуальної перевірки водія на стан алкогольного сп'яніння, а також термінового повідомлення до поліції.

Зупинивши автомобіль, працівник громадського формування відразу впевнився, що водій нетверезий. Заблокувавши подальший рух даного автомобіля до приїзду поліції, на ньому також було виявлено сліди ДТП.

По приїзду, працівникам поліції не вдалося провести перевірку водія на стан сп'яніння за допомогою алкотестера, оскільки особа фізично не могла її здійснити через свій стан. Освідування було вирішено провести у медичному закладі міста Канів.

На порушника, який виявився жителем міста Канів, складено протокол за керування транспортним засобом, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння. Автомобіль було вилучено працівниками поліції за допомогою евакуатора.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що правоохоронці викрили у хабарництві члена військово-лікарської комісії у Черкасах (фото).