Ремонт доріг у Каневі розпочали із центру та вулиць, по яких рухається громадський транспорт.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Насамперед сили спрямовані на центр міста та вулиці з посиленим рухом громадського транспорту. Так, зокрема, поточний ремонт вже частково проведено по вулицях О.Кошового, Т.Шевченка, 206-ї дивізії, Енергетиків, Героїв Дніпра. Розуміємо, що повна заміна асфальтного покриття була б значно ефективнішою. Однак на сьогодні  1 м кв. укладки асфальту коштує в межах 500 грн. в той час, коли всього станом на сьогодні коштів для ремонту доріг у міській скарбниці - 1,5 млн.грн. Тому суцільне зняття покриття проводимо лише там, де воно вкрай зношене. Так, замовили проект на капітальний ремонт вулиці Київської та частково вулиці Гетьмана Михайла Дорошенка (від аптеки до виїзду)», - зауважив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Відповідно до технологій останніми роками спочатку проводиться прорізання фрезою (фреза дорожня призначена для зняття асфальтобетонного покриття з дефектних ділянок, при ямковому ремонті дорожнього покриття) і лише потім укладається асфальт.

«Не забуваємо й про вулиці приватного сектора. Збираємося поновити проект ремонту дороги по вулиці Івана Підкови. Шукатимемо фінансові можливості заасфальтувати вулиці О.Кобилянської, Пушкіна, Байди Вишневецького, Героїв Небесної Сотні (від підйому до Успенського собору до управління сільського господарства)», - зазначив Ігор Ренькас.

Окрім цього впродовж місяця заплановано розпочати ремонт доріг в селі Яблунів, що входить до складу Канівської ОТГ. На виконання цих робіт закладено 500 тис.грн., 300 тис.грн. з яких по соціальній угоді дає ПрАТ «Миронівська птахофабрика», 200 тис.грн. – з бюджету громади.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що на два місяці планують перекрити для ремонту «бетонку» біля Канівської ГЕС.