Щасливо, з огляду на те, що ніхто не постраждав, завершився польовий вихід групи мисливців за скарбами в лісовий масив неподалік села Пекарі, Канівського району.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію речника управління ДСНС України в Черкаській області Костянтина Проценка.

Виявивши за допомогою металошукача великий металевий предмет, копачі завзято взялися за лопати, проте, радість швидко змінилася страхом коли з землі був викопаний величезний боєприпас.
На щастя, чоловікам стало здорового глузду зупинитися і зателефонувати «101».
Сапери управління ДСНС що прибули на місце, лише тривожно переглянулися коли побачили, що саме знайшли «чорні археологи».

У виритій ямі лежала німецька реактивна міна калібром 320 мм від німецького 6-ствольного реактивного міномету, страшної зброї часів Другої світової війни. А найстрашніше, було те, що вона перебувала у зведеному стані і могла вибухнути від найменшого руху. Саме тому, керівник піротехнічної групи вирішив не випробувати долю і знищити боєприпас на місці. Це перша у цьому році така знахідка на території області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що загорання із сухої рослинності перекинулося на надвірну споруду.