Книги «Лінія фронту Канів» та «Останній альбом про Перемогу» презентували у школах Канева і Канівського району журналісти «Дніпрової Зірки».

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію в самому виданні.

За даними журналістів газети, у школах Канева та сіл району вони презентували дві книги, над підготовкою яких працювали останнім часом: «Лінія фронту Канів», що присвячена захисникам України у зоні проведення АТО з Канівщини, та «Останній альбом про Перемогу», в якому йдеться про канівських ветеранів Другої світової війни.

Зокрема, разом із учасником АТО Олегом Бойченком, журналісти зустрілися з учнями 8-9-х класів Канівської гімназії імені Івана Франка.

Автори книги розповіли школярам про роботу над книгами та закликали вшановувати пам'ять ветеранів і людей, які поклали своє життя на захист рідної держави.

У свою чергу Олег Бойченко, який нещодавно повернувся із зони АТО, де 1,5 роки захищав місто Щастя, розповів про важливість підтримки воїнів та попросив учнів частіше телефонувати знайомим солдатам.

Згодом, разом із колишнім бійцем 79-ої окремої аеромобільної бригади Антоном Моргунковим, журналісти презентували книги у школах сіл Межиріч та Ліпляве.

В свою чергу, головний редактор газети Євген Брусліновський повідомив про ідею відтворити в окремому розділі наступної частини книги «Лінія фронту Канів» історію волонтерського руху у школах району. А для цього, він запропонував учням підготувати матеріали про те, як вони збирали та передавали допомогу на передову, а також записувати і надсилати у редакцію історії односельців бійців АТО, щоб ці матеріали також увійшли до наступної частини книги.

Зауважимо, що примірники книг можуть безкоштовно отримати всі навчальні заклади Канівщини. Для цього необхідно звернутися у редакцію із листом або зателефонувати за номером: 3-24- 16.