На минулому тижні у зв’язку із затримкою проведення ремонтних робіт дорожнього покриття мешканці села Мошни перекрили дорогу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту  «Нова Доба».

Жителі села Мошни 2 серпня провели акцію з перекриттям мосту, яка пов’язана із затримкою ремонту ділянки траси Р-10, що проходить через село. До протестувальників з’їхалися представники обласної та районної влади.

«Справа в тому, що тендер проведено, визначено переможця, а фінансування станом на сьогодні відсутнє» - прокоментував ситуацію заступник голови Черкаської ОДА, депутат обласної роди Костянтин Омаргалієв.

«На Кабміні дане питання розглянуто позитивно, але Постанова не підписана. Я зв‘язався із виконуючим обов’язки заступника голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександром Харченком, який повідомив, що завтра даний документ планує підписати Прем‘єр-міністр Володимир Гройсман» - написав Костянтин Омаргалієв у Фейсбуці.

«Щодо ситуації, яка склалася з фінансуванням дороги Р-10, що проходить через село Мошни.

За моїм зверненням та за погодженням з Черкаської ОДА, 57 млн гривень було виділено з Державного бюджету України на ремонт вищезазначеної дороги. Щойно мав розмову з керівництвом Уряду. Мене запевнили, що Постанова КМУ щодо перерозподілу коштів, які забезпечать ремонт дороги Р-10 в селі Мошни проходить останні погодження в Мінфіні та Укравтодорі. Зазначені кошти будуть спрямовані на ремонт. Постанова буде підписана на початку наступного тижня, як тільки пройде всі необхідні юридичні процедури.

В той же час, закликаю Юрія Ткаченка та Константина Омаргалієва забезпечити початок виконання робіт вже, а не просто сфотографуватися на фоні дорожньої техніки, яка працювала в селі Мошни рівно один день і поїхала  в той же день звідти. Також важливо, аби громада контролювала якість виконання робіт та ефективність використання коштів!

Питання фінансування дороги Р-10 тримаю на особистому контролі!», - зауважив у своєму пості канівський нардеп Владислав Голуб.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що стартувало проведення ремонтних робіт на дорозі Канів-Черкаси.