Мешканцям громади нагадують, що послуги із вивезення побутових відходів в Степанецькій ОТГ надає СКП «Благоустрій» та ними може скористатися кожен, хто укладе договір на таке вивезення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

«Громада - це тисячі дворів та приватних будинків, одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота, якої починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, злагодженої роботи комунальних служб, місцевої влади та пересічних громадян. Чистота громади – справа спільна для всіх і кожного.

Звертаємось до Вас із проханням бути сумлінними жителями громади та заключили договір на вивезення побутових відходів з комунальним підприємством. Зробити це можна в старостинських округах або безпосередньо в СКП «Благоустрій», - зазначено у повідомленні керівництва громади.

Для укладення договорів про вивезення побутових відходів необхідний наступний перелік документів: для населення громади (паспорт громадянина України (ксерокопія); ідентифікаційний номер (ксерокопія); для юридичних та фізичних осіб-підприємців (паспорт громадянина України (ксерокопія); ідентифікаційний номер (ксерокопія); установчі документи).

Відповідно до положень ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов'язаний укласти договір про надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Бобриці спалахнуло сміттєзвадище.