За кошти місцевого бюджету придбано земснаряд вартістю 2,7 млн.грн., та понад 500 тис. грн. додав благодійний фонд «МХП - громаді». Загальний кошторис реалізації проєкту із очищення річки становить 19 млн. 700 тис. грн., з них в цьому році планується видатків 3,2 млн.грн. 

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на власну інформацію.

На сьогоднішній урочистий захід у Степанецьку громаду завітали заступник очільника Черкаської ОДА Роман Карманнік, заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко, директорка «Миронівської птахофабрики» Ольга Форостяна, директор ВП «Степанці» Володимир Братаніч, голова Черкаської районної ради Олександр Василенко, очільниця Черкаської РДА Валерія Бандурко.

«Степанецька громада спільно із Благодійним фондом «МХП – Громаді» за підтримки агроіндустріального холдингу МХП розпочинає реалізацію проєкту «Виконання природоохоронних робіт, спрямованих на відновлення сприятливого гідрологічного режиму річки Росава і поліпшення технологічного та санітарного стану внутрішніх водойм», - зауважила ведуча.

У межах реалізації проєкту планується виконання технічних робіт, облаштування карт намиву, розчищення русла річки за межами населених пунктів орієнтовно на відрізку 7 км.

Заступник голови Черкаської ОДА Роман Карманнік відзначив, що сьогодні відбулася непересічна подія, оскільки це один із перших масштабних екологічних проектів, який реалізується у громадах Черкащани у співпраці із соціально відповідальним бізнесом.

«Наша спільна задача із керівництвом громади реалізовувати такі важливі проєкти, аби кожен мешканець Степанецької громади гордився тим, що він живе саме тут. І головне, що ми сьогодні можемо пообіцяти, - це те, що спільними зусиллями ми завершимо у повній мірі реалізацію цього проєкту, загальною вартістю 19,7 млн.грн., і саме це стане найкращою оцінкою нашої спільної діяльності», - відзначив Ігор Лещенко та наголосив, що наступним кроком стане облаштування відпочинкової зони для місцевих жителів.  

«Ми вдячні керівництву підприємств групи МХП, які повірили у наші амбітні плани та долучилися до реалізації проєкту із очищення річки Росава. Відтак, ми придбали земснаряд, який проведе очистку річки, щоб у подальшому ми мали змогу реалізувати наступний наш спільний проєкт – облаштувати зону відпочинку», - зауважив очільник Степанецької громади Олександр Яременко.

«Сьогодні нас зібрала унікальна подія – старт проєкту з очищення річки Росава. Чому унікальна? По-перше, тому, що через свою дороговизну та необхідність використання спеціальної техніки, такі проєкти нині реалізовуються вкрай рідко, а тим більше – у сільській місцевості. По-друге, тому, що позитивні наслідки від очищення Росави відчують не лише Степанці, а й інші села громади та загалом Канівщина. Звісно Благодійний фонд «МХП – Громаді», Миронівська птахофабрика та загалом МХП не могли залишитись осторонь такого масштабного починання на території своєї присутності й долучилися до співфінансування. Переконана, що у партнерстві нам вдасться його здійснити», - відзначила директорка «Миронівської птахофабрики» Ольга Форостяна.

Директор ВП «Степанці» Володимир Братаніч наголосив, що земснаряд вже продемонстрував відмінний результат у Полстиві, та подякував команді сільського голови за активну участь у реалізації проєктів.

Немає опису.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Немає опису.

На зображенні може бути: 15 людей, люди стоять, взуття, дерево та на відкритому повітрі

Немає опису.

Немає опису.

На зображенні може бути: 1 особа та водойма

Немає опису.

На зображенні може бути: водойма

На зображенні може бути: дерево, водойма та природа

Немає опису.

На зображенні може бути: природа, дерево та водойма

Немає опису.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відбулося урочисте відкриття соціального магазину від МХП (фото).