Цього тижня у Мартинівці, що входить до складу Степанецької об’єднаної територіальної громади, планують відкрити місцеву пожежну команду.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію голови Степанецької громади Олександра Яременка, опубліковану на «Прочерку».

Пожежна команда буде працювати у складі комунального підприємства, що займається і асфальтуванням доріг, і виготовленням брикетів для громади. Тож робітники суміщатимуть діяльність і на іншій техніці. Та й функції команди не лише в гасінні пожеж, а й в обрізці аварійних дерев тощо.

«Щодо місцевої пожежної команди, то обслуговуватимуть всю громаду, бо географічно, команда якраз знаходиться посередині ОТГ, звідси двадцять кілометрів в усі кінці. Машину знайшли в районному відділі ДСНС, відремонтували, а місцевий інвестор – МХП – пофарбував. Ми зі свого боку громадою відремонтували приміщення для розміщення машини і для пожежної команди. Загалом, як виникла думка по такій команді? Нам радили центр безпеки зробити, але для цього потрібне і цілодобове чергування фахівців тощо. Тому зробили команду, ми ж і виплачуватимемо зарплату. Люди суміщатимуть роботу на іншій техніці», - зауважив  Олександр Яременко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що рятувальники Канівщини отримали нові звання та нагороди.