На базі комунального закладу «Мартинівський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів» провели  І етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Змагання полягають у проведенні комплексних командних ігор військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування, на обласних та всеукраїнському етапах, в ході яких відбувається відбір кращих команд та визначення переможців.

За традицією, кожна школа громади сформувала свою команду – рій, яка боротиметься за кубок переможця і право представляти Степанецьку громаду на обласних змаганнях. Цьогоріч табір розбили в шкільному парку, у якому діти під наглядом своїх наставників змагатимуться в приготуванні козацького кулішу.

Відкриття гри проходило на шкільному подвір’ї, неподалік від табору. Вітальні слова від гостей, представників влади - і гра почалася. Перше випробування: кожен рій демонстрував вишкіл стройової підготовки. Потім на команди ще чекали спортивні змагання і тернова гра. В останній необхідно проявити вміння орієнтуватися на місцевості за компасом. Також  рої представляли своє «Добре діло», змагалися на смузі перешкод, у конкурсі рятівник, туристичних випробуваннях та стрільбі.

За результатами змагань перемогу здобула команда «Степанецькі батяри»; ІІ місце дісталося команді–рою – «Мартинівські гайдамаки»; ІІІ місце зайняла команда-рій «Гетьман» - Малоржавецької гімназії.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські школярі представляли Черкащину на всеукраїнському вишколі «Джура-Десантник».