Двох пенсіонерок із Мартинівки ошукали дві шахрайки, які виманили у жінок 8 тисяч гривень.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

До хати двох пенсіонерок з Мартинівки, які проживають на віддаленій від центру села вулиці, серед білого дня завітали дві шахрайки – жінки 50 - 55 років, ромської національності, представляючись цілительками, виманили в довірливіх песіонерок 8 тисяч гривень. Жінки самі не розуміють, як їм гроші віддали.

Керівництво Степанецької громади попереджає, якщо у вашому населеному пункті з’явилися особи циганської національності, незалежно від їхніх намірів, терміново телефонуйте до чергової частини райвідділу УМВС за телефонами 102.

 Так само слід вчинити, коли стало відомо про появу шахраїв. Якщо ви володієте інформацією, яку боїтеся розголошувати чи замовчуєте її з інших міркувань, то маєте змогу зателефонувати до відділення карного розшуку та повідомити про цей факт. Конфіденційність гарантована.

Шахраї вибирають різні способи обману: прохають надати допомогу дитині, чи літнім людям під виглядом співробітників соцзабезу та інших служб, пропонують якісь новітні соціальні послуги. Деякі обдурюють, продаючи дублянки, цукор. Результат практично завжди той самий: довірливий господар залишається у збитку.

Кожен, хто заходить у ваш двір чи будинок і представляється електриком, газівником, комунальником, працівником Пенсійного фонду чи соціальним працівником, має пред’явити документ, що посвідчує його особу. Якщо посвідчення не пред’являє – не впускайте незнайому людину до свого будинку. Будьте обачними, бережіть себе і своє майно від нахабних шахраїв!

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 80-річна канівчанка стала жертвою «телефонних» шахраїв.