Днями у відремонтованому приміщенні колишнього шкільного класу в Степанцях урочисто відкрили громадську майстерню.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію  Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Уже зараз тут надають послуги із заточування садового та городнього інвентаря, а також планують збирати молодь для навчання працювати на 3-D принтері.

Цей сучасний громадський простір було створено в межах грантового проєкту «Запуск громадських майстерень у 3 громадах Черкаської області», який впроваджується у межах спільного проєкту «Посилене партнерство для сталого розвитку», що реалізується UNDP Ukraine/ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Проєкт реалізував Благодійний фонд «МХП – Громаді» за фінансової підтримки МХП та активної участі громади. Співавтор проєкту – Черкаська агенція регіонального розвитку.

Першу подібну майстерню було відкрито 27 серпня в Медведівці Чигиринського району, а в перших числах вересня планується відкриття такої ж громадської майстерні в Єрках Катеринопільського району.

Бюджет проєкту – 1 139 000 гривень. Із них 499 тисяч вклав БФ «МХП - Громаді», 570 тисяч – ПРООН, який фінансує Уряд Швеції, а ще 70 – Черкаська агенція регіонального розвитку.

Тож відтепер жителі Степанецької громади, до якої входить 17 населених пунктів, зможуть отримувати необхідні послуги з сфери обслуговування за місцем проживання. Як зазначив у виступі заступник директора «МХП – Громаді» Микола Єфремцев, досвід створення таких громадських майстерень є надзвичайно цінний, і надалі планується, можливо, поширити його і в інших областях, де працює агрохолдинг МХП.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Ліплявській ОТГ відновлюють шкільну майстерні.