Із нагоди Дня захисту дітей за сприянням ПрАТ «Миронівської птахофабрики» у Степанцях зявився новий дитячий майданчик.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ВО «Черкащани».

1 червня в межах відзначення Міжнародного Дня захисту дітей у селі Степанці відбулося відкриття дитячого майданчика. Придбання обладнання для майданчика профінансованно коштом ПрАТ «Миронівська птахофабрика» групи МХП (директор Форостяна Ольга). Активну участь у встановленні та облаштуванні майданчика взяли участь жителі вул.Слобода на чолі з своїм депутатом Степанецької ОТГ Сергієм Чугреєвим.

«Соціальну спрямованість роботи нашого підприємства відчувають всі села Канівщини, де розміщені виробничі потужності МХП, та на першому місці агроіндустріального холдингу МХП, є турбота про майбутнє покоління», - зауважила директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна.

Степанецький сільський голова ОТГ Олександр Яременко подякував керівництву ПрАТ «Миронівська птахофабрика» МХП та ТОВ «НВФ «Урожай» МХП за сприяння і підтримку проектів для сільських громад Степанецької ОТГ.

Радості малечі та дорослим на святі вулиці добавили ТОВ «НВФ «Урожай» МХП та БФ «Урожай – громаді», завдяки яким, майже все населення вулиці смакували безкоштовною солодкою ватою, забавлялися на надувній гірці та стрибками на батуті.

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для степанецьких малюків будують новий дитячий майданчик.