Під час чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було ухвалено рішення «Про електронну петицію «Про відновлення фізіотерапевтичних послуг в Канівській громаді».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Під час розгляду петиції слово взяла заступниця Канівського міського голови Тетяна Жівотова, яка повідомила присутнім про можливе відкриття кабінету фізіотерапії на базі Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги.

«Були проведені засідання спостережних рад при Канівській багатопрофільній лікарні та центрі первинної медико-санітарної допомоги. У ході вивчення питання прийшли до висновку, що багатопрофільна лікарня наразі фізіотерапевтичне відділення не може через відсутність ліцензії на відповідний вид послуг. Однак директор Канівського ЦПМСД Наталія Горьова повідомила про готовність відкрити кабінет фізіотерапії з тим обладнанням, яке у нас лишилося та, яке передасть лікарня», – зауважила Тетяна Жівотова.

Також заступник міського голови наголосила на тому, що фінансування фізіотерапевтичних послуг має повністю здійснюватися за кошти міського бюджету.

«Головне питання наразі – це фінансування, яке необхідно здійснювати за кошти міського бюджету. Немає в переліку НСЗУ таких послуг як фізіотерапія, тому усі витрати можуть бути з місцевого бюджету або платні», – наголосила Тетяна Жівотова.

Відтак, члени виконкому ознайомилися та взяли матеріали поданої петиції до відома, доручивши директору Канівського ЦПМСД Наталії Горьовій розробити кошторис витрат та передати його фінансовому управлінню. Далі працівники фінансового управління мають винести проєкт рішення про виділення додаткових коштів на сесію Канівської міської ради. Також головний лікар Канівської багатопрофільної лікарні Віра Шапошник має перевірити та передати наявне фізіотерапевтичне обладнання Канівському ЦПМСД.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відбулися заходи з нагоди 37-ї річниці Чорнобильської трагедії (фото).