Комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Степанецької об`єднаної громади» оголошує конкурс на вакантну посаду директора будинку культури села Таганча.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Степанецької громади.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму, володіння державною мовою, хороші навички роботи з комп’ютером, громадянство України.Стаж роботи в галузі культури 3 роки.

 Документи, що подаються на конкурс:

Заява про участь у конкурсі;

Заповнена особова картка (форма П-2 );

Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

Копію документа, що посвідчує особу;

Копію трудової книжки (за наявністю);

Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

Творче резюме.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, тощо).

У конкурсі можуть брати участь працівники,які працюють у закладі культури, в якому проводиться конкурс,. Працівники, які знаходяться із закладом культури в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Особи, документи яких не відповідають встановленим вимогам, за рішенням голови конкурсної комісії до конкурсу не допускаються, про що їм повідомляється кадровою службою з відповідним обґрунтуванням.

Додаткова інформація з питань основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці за телефонами: (0970562709).

Комунальний заклад «Центр культури і дозвілля Степанецької об`єднаної громади» розташований за адресою: 19031, Черкаська область, Канівський район, село Степанці, вул. Шевченка 23 (Будинок культури).

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді затвердили кандидатуру старости Копіюватського старостинського округу.