Лише за сьогоднішній ранок на Черкащини медики екстренки надавали допомогу постраждалим у трьох ДТП.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР».

Близько 9-ої ранку диспетчеру екстренки повідомили аварію, яка сталася у Каневі по вулиці 206-ї Дивізії. Там зіштовхнулися два легковики. Водійці з одного автомобіля медики надали допомогу на місці події. Попередньо, у 46-річної жінки була гостра стресова реакція, закрита черепно-мозкова травма та струс головного мозку. Від госпіталізації вона відмовилась.

На зображенні може бути: автомобіль, сніг та дорога

Попередньо, о 8-ій годині диспетчер екстренки приняла виклик, що дорогою від Сміли до Ротмистрівки легковик злетів у кювет і допомоги медиків потребує 5-річна дитина. За 10 хвилин хлопчика вже оглядали медики швидкої. Його доправили до Смілянської ЦРЛ, попередньо виявивши закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.

На зображенні може бути: автомобіль та на відкритому повітрі

О 10:32 надійшов виклик про аварію у Драбові – там на вулиці Васильченка не розминулись два легковики. Медики екстренки прибули до місця події за хвилину. Після огляду до Драбівської лікарні доправили 76-річного чоловіка, у якого попередньо виявили забій грудної клітки.

На зображенні може бути: автомобіль та дорога

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 2 ворожі авіабомби, вагою 500 кг, знищили на Черкащині (фото).