Прикордонники виявили схованку контрабандистів у автомобілі, що перевозив трьох племінних коней з Канева до Німеччини.

Про це йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України, пише «Kanos».

Так, як зазначають прикордонники, напередодні, в пункт пропуску через кордон «Краковець», що на Львівщині, на оформлення прибув спеціальний вантажний автомобіль німецької реєстрації, в якому перевозились троє племінних коней із міста Канів до Німеччини.

В ході стандартного огляду автомобіля і опитування водія, мешканця Львівщини, увагу прикордонників привернуло те, що водій мало обізнаний щодо специфіки перевезення такого «вантажу» та, власне, мети їх доставки за кордон.

Зокрема, водій повідомив, що за кермом він їде лише зі Львова, а решта деталей йому не відомі.

Крім того, в ході візуального огляду вантажівки прикордонники звернули увагу на відмінності внутрішньої та зовнішньої довжини її спеціального причепу, що також було підтверджено спеціальними вимірювальними приладами.

Як наслідок, автівку вивели із загального потоку та повідомили власників «живого товару», аби останні забезпечили додатковий транспорт для їх безпечного виведення причепу. В ході детального огляду прикордонники встановили, що всередині виготовлена додаткова стінка, яка забезпечила чималий простір для схову контрабанди.

Демонтувавши її правоохоронці знайшли контрабандні цигарки, які ретельно були розкладені у схованці. Таким чином, сподіваючись, що ні українські контрольні служби, ні правоохоронці інших країн не виводитимуть коней з причепу, а тим більше не скануватимуть його спеціальним рентген-обладнанням, контрабандисти сподівались доправити до Німеччини понад 40 тисяч пачок цигарок різних марок.

Наразі триває поглиблений огляд вантажівки і підрахунок контрабанди. Самі ж сигарети буде вилучено, в той час як коні, що мимохідь стали учасниками контрабандної афери, повернуться додому.

 


 

Фото: сайт Державної прикордонної служби.