Посадовці фіктивно працевлаштовували осіб, вносили неправдиві відомості до офіційних документів та заволоділи бюджетними коштами.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 45-річний директор одного з комунальних закладів культури фіктивно працевлаштував осіб на посади артистів. Фактично вони роботу у закладі не виконували. Надалі до табелів обліку робочого часу вносилися завідомо неправдиві відомості про нібито відпрацьовані години працівників. На підставі цих документів їм нараховували та виплачували заробітну плату.

За даними слідства, заступниця директора складала та підписувала табелі обліку робочого часу з недостовірними даними. Після цього директор підписував документи, надаючи їм статус офіційних. Саме вони стали підставою для перерахування бюджетних коштів. Сума завданих збитків становить понад 1,4 мільйона гривень.

На зображенні може бути: текст

Слідчі за процесуального керівництва Черкаської окружної прокуратури повідомили про підозру директору комунального закладу за ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата у великих розмірах, вчинені в умовах воєнного стану), ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 1 ст. 209 (Легалізація майна, одержаного злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Його заступниці повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 366 (Службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Директору загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна. Заступниці — штраф від 2 000 до 4 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади до 3 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що підприємця та двох його спільників підозрюють у привласненні понад 5,6 млн грантових коштів на Черкащині (фото).