Передчасно помер депутат Ліплявської сільської ради VIII скликання Хорошун Іван Іванович.  

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Ліплявської громади.

Хорошун Іван Іванович все своє життя був активним громадянином в суспільно-політичній діяльності, працював на благо громади, відстоював її інтереси. Його професіоналізм та патріотизм є прикладом для працівників місцевого самоврядування та депутатів ради.

«Добрий спомин про Івана Івановича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував. Адже, світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя завжди будуть сильніші, ніж смерть.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким з приводу смерті Івана Івановича. У цей важкий час, ми разом з вами схиляємо голови у скорботі. Пішла з життя дорога для вас людина. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати, коли зупиняється серце рідної людини.

Нехай світла пам'ять про Івана Івановича назавжди залишиться в серцях рідних та близьких, а Бог дасть сил пережити цю непоправну втрату. Вічна і світла пам’ять!», - зазначено у повідомленні Ліплявської громади. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на війні загинув 27-річний розвідник із Канева Руслан Анісімов.