Вчителька із української мови та літератури Канівської спеціалізованої школи №6 Ольга Морокова здобула перемогу на обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

На Черкащині оголосили переможців обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024».  Цьогоріч участь у ньому взяли 59 педагогів. Серед них і учитель з української мови та літератури Канівської спеціалізованої школи №6 з поглибленим вивчення іноземних мов Ольга Морокова.

Загалом переможців обирали в 4 номінаціях: географія, образотворче мистецтво, фізика, українська мова і література. У кожній номінації конкурсною комісією визначено переможця. А також лауреатів – педагогів, які посіли ІІ та ІІІ місця. Відтак, у номінації «Українська мова та література» заслужене І місце посіла учителька Канівської спеціалізованої школи №6 Ольга Морокова.

«Це було надзвичайно цікаво, можливо, подекуди трішки й складно, але я дуже люблю випробовування, тому для мене це був досвід, цікавинка, новація. Я виходила вражена після кожного випробування. Нам допомагали, нас підтримували, на нас орієнтувалися. Ми стали однією великою конкурсною родиною», - поділилася враженнями з журналістами канівчанка.

Зауважимо, надалі фіналісти обласного етапу, серед яких є і Ольга Морокова,  представлятимуть Черкащину вже на всеукраїнському рівні. 

Вітаємо нашу освітянку з заслуженою перемогою в обласному етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024» та бажаємо перемогти на всеукраїнському рівні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, як на Канівщині впроваджують послуги із психологічної підтримки.