Проблеми з водопостачанням по вулиці Підгайного через неправильно прокладені мережі яблунівці мали ще з  90-х років.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

 «Відро води набиралося годину, а то й півтори», - зауважив директор комунального підприємства «Яблунівське» Олег Коваленко.

Проблему з питною у Яблуневі почали вирішувати, щойно село увійшло до складу Канівської ОТГ. Частину робіт виконали минулого року. Продовжили працювати в цьому напрямі і цьогоріч.

«Нещодавно відремонтували водогін по вулиці Польова (колишня вул. Перемоги) у Яблуневі, де оновили 400 метрів труб. Наразі здійснили ремонт централізованого водогону по вулиці Підгайного. По цій вулиці розташовано близько 15 осель, в яких проживає до 70 осіб. Люди не нарадуються», - зазначив Олег Коваленко.

Тут відремонтували близько 500 м водогону. Бюджет склав 70 тис.грн. Роботи виконували працівники КП «Яблунівське».

«Дещо затрималися з постачанням матеріалів. Тому поспішали. Доки гарна суха погода працювали допізна навіть у вихідні. Поклали труби більшим діаметром, прочистили мережі, тепер вода подається значно кращим напором. Ще невдовзі зробимо два додаткові колодязі. Дякую своїм працівникам за роботу, а також трактористу ПП «БВМ Транс» (ФОП В.Буряк) за допомогу, і Канівському міському голові Ігорю Ренькасу за сприяння в оперативному виконанні робіт», - резюмував Олег Коваленко.

Планується ремонт водогону в Яблуневі і на інших вулицях. На черзі – вулиця Жовтнева. Однак, роботи тут уже виконуватимуться в наступному році.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі виявили ще п’ятьох хворих на COVID-19.