У рамках співпраці міської влади, БФ «МХП-ГРОМАДІ» та за активної участі жителів села Яблунів закінчився перший етап виконання проєкту «Поточний ремонт дороги в селі Яблунів».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Є намір і в подальшому продовжувати ці роботи. Однак, у зв’язку з карантинними заходами міський бюджет недоотримав кошти, які й мали б, зокрема, спрямовуватися на економічний розвиток територій. У зв’язку з цим виникла потреба залучити додаткові кошти, аби мати можливість не чекати покращення ситуації, а розпочати довгоочікуваний ремонт дороги вже цьогоріч.

Оскільки на території Яблунівського старостинського округу розташовані потужності МХП (інкубатор та 26-а бригада виробництва ПрАТ «Миронівська птахофабрика») яблунівці звернулися за фінансовою підтримкою до Благодійного фонду «МХП-Громаді». Наразі на дорозі в районі Яблунівського навчально-виховного комплексу прокладено 130 п.м асфальтного покриття. Для цього Благодійним фондом було виділено 300 тис.грн.

Дякуємо БФ «МХП-ГРОМАДІ» за корпоративну соціальну політику та участь у покращенні інфраструктури села Яблунів. Однак, наголошую - це тільки перший етап ремонту дороги. Роботи продовжуватимуться і за кошти міського бюджету», - коментує Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі прийняли рішення щодо проведення загальноміських новорічних свят.